Dzień Babci i Dziadka 2017 z Żabkami

W zimowy miesiąc styczeń wpisane są dwa dni, które wzbudzają ogromne emocje, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu–  to święto Babci i Dziadka. Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią dzieciństwo udanym i szczęśliwym, to bardzo ważne osoby w życiu każdego malucha. To przecież Oni dla swych wnuków mają zawsze czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze lepiej rozumieją a przede wszystkim bezgranicznie kochają. Dla Nich wnuczęta są radością życia.

„Babciu , Dziadku, w dniu Waszego święta,

Życzenia składają Wam wszystkie wnuczęta”

W dniu 20.01.2016 r. grupa Żabek przygotowała z tej okazji przedstawienie , w którym wyraziła swą wielką miłość do babć i dziadków. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a nasi kochani goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Przedszkolaki pięknie recytowały wiersze, radośnie śpiewały piosenki i wesoło tańczyły. Dzieci w formie wierszy złożyły dziadkom i Babciom serdeczne życzenia, a występy zostały nagrodzone gromkimi brawami.

Kolejną niespodzianką dla naszych gości były własnoręcznie wykonane przez dzieci laurki i wspólny taniec. Okazało się że nasi kochani goście potrafią się doskonale bawić i ze swoimi wnukami byliby w stanie zatańczyć nawet rock and rolla. Kochani goście na koniec zostali zaproszeni na przygotowany z tej okazji słodki poczęstunek.

Spotkanie przebiegło w serdecznej atmosferze. I za rok znów się spotkamy z naszymi kochanymi dziadkami.

Autor: mgr Dorota Dębska