Świątecznie - MAGMOWCY

16 grudnia 2016r. odwiedził nas Teatr Magmowcy z pięknym świątecznym przedstawieniem pt. "Era Renifera" wprowadzając tym samym w świąteczny nastrój w naszej szkole.

Opowieść bardzo zaciekawiła dzieci, które postanowiły nawet pomóc Gwiazdeczce św. Mikołaja w zatrudnieniu do pomocy przedświątecznej pewnego szalonego renifera. Ale czy ten kandydat nadawał się do zaprzegu? Mógł to ocenić tylko sam Mikołaj. Wspaniałą pamiątką z tego spotkania były zdjęcia zrobione z Mikołajem. Ci odważniejsi siadali mu nawet na kolanach, chętnie rozmawiali ze Świętym. Ku zdziwieniu Pań z przedszkola nikt się nie bał... być może to znak, że przez cały rok byłi grzeczni. Zaprosiliśmy naszego wspaniałego gości na Święta Bożego Narodzenia i mamy nadzieję, że o nas nie zapomni.

Autor: mgr Dorota Dębska