Wycieczka do Torunia - seans "Trolle" w kinie Cinema City

W środę 14 grudnia 2016r. przedszkolaki oraz uczniowie naszej szkoły wybrały się wraz z opiekunami na film animowany "Trolle".

Trolle to wesołe bajecznie kolorowe stworki z długimi włosami oraz niesamowitymi mocami. Żyją w równie kolorowym lesie niewiele wiedząc o otaczającym świecie. Jedyną rzeczą jakiej są świadomi to ich największy wróg Bergeni. Najbardziej wśród Trolli wyróżnia się przyszła królowa Poppy, której radość udziela się wszystkim, nawet takiemu odludkowi jak Mruk. To właśnie po zorganizowaniu jednej z najbardziej wystrzałowej zabawy część jej ziomków zostaje porwana przez odwiecznych wrogów. Poppy wraz z Mrukiem rozpoczynają podróż w celu uratowania przyjaciół w czasie której odnajdują szczęście i przyjaciół tam, gdzie by się nigdy nie spodziewali. Film bardzo podobał się dzieciom, pełen bajecznie kolorowych animacji nie pozwalał oderwać oczu od ekranu. A przesympatyczni bohaterowie wprowadzili nas w niesamowity nastrój niosąc pozytywne przesłanie - radości i przyjaciół nigdy za wiele.

Autor: mgr Katarzyna Bendkowska