Uroczyste zakończenie roku szkolnego

24 czerwca 2022 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022.

Uroczystość rozpoczęła się odśpiewaniem hymnu i przemówieniem Dyrektor szkoły Iwony Moszkowicz.

Po części oficjalnej uczniowie klas I-III oraz przedszkolaki przedstawili ciekawy program artystyczny, który przygotowali pod czujnym okiem swoich wychowawczyń. Następnie wręczone zostały świadectwa oraz nagrody książkowe uczniom, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce i otrzymali wzorowe lub bardzo dobre zachowanie.

Uroczystość była bardzo piękna, a zarazem wzruszająca, ponieważ w tym roku żegnaliśmy uczniów klasy III oraz niektórych zerówkowiczów.

W tym roku na pożegnanie "Trzeciaków" zostało posadzone drzewo z tabliczką na pamiątkę ich pobytu w Naszej szkole.

Wszystkim życzymy, aby nadchodzące wakacje były przepełnione radością i piękną pogodą.

Autor: mgr Agnieszka Wojciechowska