Spotkanie z emocjami i skrzatami w grupie Tygryski 2021

W tym tygodniu odwiedziły nas dwie wspaniałe Tygryskowe Mamy. Pani Serocka i Pani Dudziak które odwiedziły nas na głośne czytanie.

Pani Serocka opowiadała dzieciom o uczuciach o tym jak ważne i miłe, jest przytulanie i że na każdego z nas czeka w tym świecie ktoś kto stanie się kimś bliskim. A także o tym, że ktoś kto dla kogoś jest inny , albo zwyczajny, dla kogoś innego jest wyjątkowy. Pani Dudziak przeczytała dzieciom książkę o bardzo miłych i dobrych krasnoludkach, które wszystkich lubią i każdemu pomagają, bo choć są małe mają dobre serca i są pracowite. Pani Marta pokazała nam jak zrobić skrzata. I nasze Tygryski zrobiły każdy swojego skrzata. To były wspaniałe spotkania. Zapraszam Rodziców na głośne czytanie. To wspaniale spędzony czas z dziećmi.

Autor: mgr Ewa Żuławska