Nocka w szkole 2021

23 czerwca szkolne mury tętniły śmiechem również długo po zakończeniu szkolnych zajęć. Tego dnia bowiem uczniowie klas 1-3 i przedszkola postanowili nocować w szkole.

Wszyscy stawili się z karimatami, śpiworami i poduszkami. Dzieci zabrały ze sobą ulubione przytulanki do poduszki oraz przekąski Okazało się, że dla niektórych była to pierwsza noc poza domem. Podczas nocnego pobytu, uczniowie brali udział w podchodach rozwiązywali zadania według podanych instrukcji .Zadania nie były proste ale wszyscy dali sobie świetnie radę . Podczas szkolnego nocowania nie zabrakło też ogniska i pieczonych kiełbasek . Pełni wrażeń po nocy spędzonej w szkole, uczniowie niechętnie wracali do domów, odbierani w czwartek rano przez stęsknionych rodziców.