Walentynki 2021 i Czerwony Dzień Tygrysków

Tegoroczne Walentynki były obchodzone wyjątkowo przez wszystkie grupy. Cały dzień obfitował wieloma niespodziankami i atakcjami. Przy tej wyjątkowej okazji "Grupa Tygryski" obchodziła również dzień czerwony.

Kolor czerwony to kolor biedronki, truskawek, czereśni, malin, to kolor stroju strażaka i kolor kwiatów jak czerwone tulipany i czerwone róże. Dziś nasze Tygryski poznały bliżej ten kolor. Pobawiliśmy się w zabawę "Gdzie ukryło się serduszko?", a później zrobiliśmy serduszka z masy solnej. Na koniec słodkie walentynkowe niespodzianki, które dostały dzieci od Mateuszka i od Pań rozweseliły buzie Tygrysków. Pozostałe dzieci również ciekawie spędziły dzień, tworzyły serca z masy solnej, uczestniczyły w zabawie tanecznej oraz malowały twarze i robiły sesję zdjęciową z walentynkowym serduszkiem w roli głównej. Wszyscy wspaniale się bawili.

Autor: mgr Ewa Żuławska