Wspólne świętowanie - Wigilia 2020

"Ten szczególny dzień się budzi niosąc ciepło w każdą sień, to dobroci dzień dla ludzi tylko jeden w całym roku taki dzień..."

22.12.2020 roku cała nasza szkoła przeżywała wyjątkowy dzień. Wszyscy ubrani na biało zaczęliśmy od udziału w bożonarodzeniowym przedstawieniu. W spektaklu wzięli udział wszyscy. Uczniowie razem z nauczycielami. Śpiewaliśmy, tańczyliśmy, recytowaliśmy wiersze. Było wesoło i wzruszająco. Poczuliśmy ,że to wyjątkowy dzień w niezwykłym bożonarodzeniowym czasie przecież Wigilia juz za dwa dni. Czy ktoś mały,czy ktoś duży każdy czuje się wtedy wyjątkowo. Po występach zasiedliśmy do wigilijnego stołu na którym czekały na nas pyszne ryby, pierogi,krokiety, oraz słodkie makowce, serniki i babki. A po jedzeniu dzieci z klas 1-3 wystąpiły w przygotowanym na lekcjach angielskiego przedstawieniu w języku angielskim. Jednak to, co najważniejsze, to to,że spędziliśmy ten dzień razem, bo to jedyny taki dzień w roku.

Autor: mgr Ewa Żuławska