Rekolekcje Wielkopostne

W dniach 14, 15 i 16 marca 2016r. w naszej szkole odbyły się Rekolekcje Wielkopostne prowadzone przez siostrę zakonną Katarzynę Machut ze Zgromadzenia Sióstr Pasterek od Opatrzności Bożej w Pniewitem, którego założycielką jest Matka Maria Karłowska.

Nasi uczniowie podczas spotkań z siostrą oglądali prezentacjie dotyczące zgromadzenia i ich codziennej pracy. Każdego dnia dzieciom towarzyszył śpiew przy akompaniamencie gitary. Nie zabrakło również "słodkich" niespodzianek w formie apteczki dla chorego. Odbył się również konkurs plastyczny na najpiękniejszą Siostrę Pasterkę. Uwieńczeniem naszych szkolnych rekolekcji była uroczysta Msza Święta, którą celebrował ks. Wiesław Zagórski. Mamy nadzieję, że spotkania z siostrą Katarzyną i księdzem Wiesławem były okazją do odkrycia Pana Boga na nowo.

Autor: Marta Cołbecka