BOŻE NARODZENIE 2019

20 grudnia, gdy zapadał już zmrok spotkaliśmy się ponownie z naszymi dziećmi ich rodzicami oraz z zaproszonymi gośćmi na wspólnym kolędowaniu.

Wśród zaproszonych gości nie zabrakło Burmistrza Kowalewa Pomorskiego Pana Jacka Żurawskiego, Radnego Miejskiego i Sołtysa wsi Mlewo Pana Ryszarda Lipińskiego, Członka Zarządu WSEK w Mlewie Pani Kazimiery Kolenderskiej oraz Radnego Miejskiego Pana Jerzego Koralewskiego. Nasi wychowankowie przedstawili krótki program slowno - muzyczny podczas którego nie zabrakło polskich kolęd, świątecznych piosenek oraz pieknych tańców. Po występie przyszedł utęskniony przez dzieci Mikołaj z prezentami. Nasi milusińscy dostali poduszki ze swoimi podobiznami oraz słodkie upominki. Miały okazję zrobić sobie zdjęcie ze św. Mikołajem. Emocjom i radości nie było końca, gdyż Pani Dyrektor zaprosiła wszystkie dzieci do klasy, w której czekały nowo zakupione zabawki dla naszej szkoły. Wspólnie spędzony wieczór upłynął w miłej i podniosłej atmosferze.