Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019

19 czerwca o godzinie 11:00 odbyło się Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2018/2019.

Przed otrzymaniem upragnionych świadectw uczniowie wraz z Panią Dyrektor Iwoną Moszkowicz przygotowały przedstawienie kończące rok szkolny, ale przede wszystkim przepiękne pożegnanie dla Pani Marty Cołbeckiej i jej wychowanków, których miała 5 lat pod swoimi skrzydłami. Była to piękna i wzruszająca chwila, która zostanie w sercu do końca życia, w szczególności dzięki niespodziance w postaci prezentacji ze wspólnie przeżytych lat i filmików nagranych przez dzieci. W tym miejscu pragnę podziękować moim "dzieciom" ich rodzicom i mojej Pani Dyrektor za piękne słowa, które w tym trudnym dla mnie dniu mogłam o sobie usłyszeć. Po części artystycznej i momencie pożegnania nastąpiło wręczenie świadectw. W tym roku szkolnym ośmioro uczniów otrzymało wyróżnienie: - oddział zerowy - za wysokie osiągnięcia edukacyjne otrzymali: - Anna Dąbrowska, - Julia Nalaskowska, - Filip Chyliński. - klasa I - za bardzo dobre zachowanie i bardzo dobre wyniki w nauce otrzymali: - Magdalena Nalaskowska, - Karol Czopek. - klasa III - za bardzo dobre zachowanie i bardzo dobre wyniki w nauce otrzymali: - Lena Moszkowicz, - Liliana Serocka, - Kacper Ziółkowski. Wyróżniona została również Liliana Serocka za wysoką frekwencję w roku szkolnym 2018/2019 oraz Anna Daniszewska za ciężką pracę i trud włożony w edukację. Po rozdaniu świadectw na nasze dzieci czekał tort z okazji zakończenia roku szkolnego oraz kawa i ciasto przygotowane przez rodziców klasy III. Dziękujemy wszystkim za owocny rok pracy i życzymy udanych, słonecznych wakacji.