Nocka w szkole 2019

17 czerwca po raz piąty odbyła się wyczekiwana przez dzieci "Nocka w szkole".

Nasi wychowankowie zameldowali się w szkole o godzinie 17.30. Po rozpakowaniu wyruszyliśmy na podchody. Uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy. Pani Marta ze swoją grupą rozkładała zadania na trasie, a Pani Iwona z drugą grupą z wielkim zaangażowaniem ich szukała. Po powrocie na wszystkich czekało rozpalone ognisko, przy którym piekliśmy kiełbaski, jedliśmy pyszne gofry, owoce, słodkości oraz piliśmy napoje. Po pysznej kolacji dzieci dokazywały na boisku i placu zabaw. Gdy zapadł zmrok wzięliśmy latarki i wyruszyliśmy by szukać wielkich piłek, które zostały wcześniej schowane. Nie zabrakło radości, okrzyków i pisków. Po kilku rundach szukania piłek wróciliśmy do szkoły na wieczorną toaletę. Na naszych milusińskich czekał przygotowany popcorn i bajka. Po północy zapadła długo wyczekiwana cisza. Po przebudzeniu dzieci wykonały poranną toaletę, zjadły przygotowane śniadanie, a tuż po nim spakowały swoje rzeczy i pod opieką rodziców wróciły do swoich domów. Podchody i nocowanie w szkole to wspaniała zabawa i doświadczenie dla naszych wychowanków szczególnie tych najmłodszych. Dziękujemy rodzicom za zaufanie oraz Paniom Grażynie i Joannie za przygotowanie poczęstunku.