Warsztaty wielkanocne dla rodziców

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Wielkanocne, dlatego też aby i w naszej szkole zagościła świąteczna atmosfera zorganizowaliśmy dla rodziców warsztaty Wielkanocne, które odbyły się w dniu 12 kwietnia 2019 r. godz.12.00 .

Podczas zajęć każdy rodzic wykonał wianek wielkanocny z materiałów plastycznych, kolorowych jajeczek, bukszpanu i piórek. Jedna z sal zamieniła się na moment w pracownię artystyczną, w której działo się wiele ciekawych rzeczy. Rodzice razem z nauczycielami odkrywali swoje talenty. Wszyscy pracowali z ogromnym zapałem ale był też i czas na miłe pogawędki. Powstały piękne i niepowtarzalne prace, które każdy mógł zabrać ze sobą do domu. Dziękujemy wszystkim obecnym na warsztatach. Bardzo cieszymy się, że mamy tak uzdolnionych i chętnych do współpracy rodziców.

Autor: Marta Prokopczuk