Kocia wiosna - spektakl teatralny

W poniedziałek 18 marca naszą szkołę odwiedził Teatr Magmowcy z przedstawieniem pod tytułem "Kocia wiosna".

Rudy mały Kotek, domowników, cały czas spędza czas na swej ukochanej poduszce. Jednak marzy o tym, by przeżyć wielką przygodę i poznać wielu przyjaciół, ponieważ w swym bezpiecznym domku czuje się bardzo samotny. Postanawia więc zeskoczyc z okna i ruszyć w świat. Na swej drodze spotyka Czarnego Kocura, który nie wydaje się zbyt przyjaźnie nastawiony, postanawia jednak odprowadzić Rudego po podwórku. Wspólnie podziwiają świat, który odradza się w pierwszych dniach wiosny. Widzą piękną zieloną trawkę, kwiatki, chmurki i nawet dociera do nich pierwsza wiosenna burza. Na koniec Koty spotykają bazie kotki i wiedzą, że wspólna podróż połączyła ich silną nicią przyjaźni. Dziękujemy Magmowcom za mnóstwo uśmiechu i radości oraz za piękną lekcję przyjaźni.