Uroczyste zakończenie roku przedszkolnego 2017/2018

29 czerwca to szczególny dzień dla naszych przedszkolaków, gdyż nastąpił upragniony występ na pożegnanie przedszkola.

Po powitaniu przez Panią Dyrektor Iwonę Moszkowicz, dzieci z grupy Misiakow i Żabek oficjalnie zakończyły roczną przygodę z przedszkolem. Nie obyło się bez łez, ponieważ w tym roku oddajemy pierwszą i najstarszą grupę dzieci. Wszystkie przedszkolaki otrzymaly drobne upominki w formie dyplomów i książeczek. Grupa Zabek wraz z rodzicami pożegnała swoją Panią Agatę, życząc jej szczęśliwego rozwiązania i szybkiego powrotu do pracy. Dla rodziców Misiakow i dzieci zostało przygotowane szczególne podziękowanie za ob darowanie swoich pań zaufaniem, ciepłem i sercem przez ostatnie 3 lata współpracy. Na zakończenie dla przedszkolaków czekały 2 pyszne torty. Drogie żabki bawcie się podczas wakacji i wracajcie do nas całe i zdrowe we wrześniu. Na zakończenie parę słów dla kochanych Misiakow. Życzymy Wam samych sukcesów i uśmiechu. Niech rozpoczynająca się przygoda ze szkołą będzie jak ptak, który poniesie Was na wyżyny nowej przygody jaką jest szkoła.

Autor: mgr Anna Parzyszek