Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

22 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018.

To zawsze czas, którego nie może doczekać się każdy uczeń. Pani Dyrektor Iwona Moszkowicz przywitała wszystkich obecnych, złożyła podziękowania dzieciom, rodzicom i pracownikom za całoroczną współpracę. Dzieci przedstawiły krótki program artystyczny. Po nim otrzymały świadectwa. Troje uczniów otrzymało wyróżnienia: Karol Czopek - klasa 0 - za wysokie osiągnięcia edukacyjne Kacper Ziółkowski -klasa II - za wzorowe zachowanie i wyróżniające się wyniki w nauce Lena Moszkowicz - klasa II - za wzorowe wypełnianie obowiązków ucznia Po rozdaniu świadectw na nasze dzieci, przedszkolaków i ich rodziców czekały niespodzianki piękny taniec cygański oraz tort dla uczniów z okazji zakończenia roku szkolnego. Dziękujemy wszystkim za owocny rok pracy i życzymy udanych, słonecznych wakacji.