11 listopada - Święto Niepodległości

Dzień Niepodległości to polskie święto państwowe obchodzone co roku 11 listopada na pamiątkę odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918 roku po 123 latach niewoli.

Nasi uczniowie klas 0-III i przedszkolaki z grupy"Misiaczkow" i "Żabek" wraz ze swoimi Paniami  wykonali  piękne symbole narodowe podczas różnorodnych zajęć. Ppoprzez zabawę w robienie kotylionow, rozetek w biało-czerwonych barwach, godła z odciskanych rączek czy chociażby z rolek papieru i odrysowanych dłoni oraz flag wykonanych z wydzieranki wszyscy wychowankowie naszej szkoły uczyli się jakie są nasze barwy narodowe i jak ważny jest szacunek do polskich symboli narodowych.  Podkreśliło to jeszcze bardziej podniosłą symbolikę tego dnia i radość świętowania przez Polskę Niepodległości.