Uroczyste zakończenie roku przedszkolnego 2016/2017

Jest już lato , w końcu lato,

Zaraz jadę z mamą, tatą

Będę zdobywać górskie szczyty,

Bo piechur ze mnie znakomity.

Pływać żaglówką po jeziorze i oglądać polarne zorze.

Na spacery chodzić w las,

Bo wakacji nadszedł czas!

W dniu 30.06.2017 r. przedszkolaki z grupy Żabek i Misiaków pożegnały przedszkole. Dzieci zaprezentowały wakacyjny program artystyczny : Ubrani w plażowe stroje pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki , zatańczyły nawet taniec hawajski. Włożyły wiele pracy w swój występ ,a zaproszeni goście nagradzali małych aktorów gromkimi brawami. Na zakończenie programu artystycznego dzieci wsiadły do przedszkolnego Pendolino i odjechały w wakacyjną podróż.

Każde dziecko otrzymało pamiątkową książkę i dyplom . A rodzice podziękowanie za współpracę , życzliwość i okazywaną pomoc.

Na zakończenie uroczystości Pani Dyrektor pożegnała dzieci życząc miłych i bezpiecznych wakacji.

Ale to nie był koniec niespodzianek tego dnia. Po raz pierwszy w ramach cyklu Rodzice Dzieciom na scenie stanęli rodzice. Nasi kochani aktorzy po wielotygodniowej ciężkiej, ale pełnej radości pracy zaprezentowali się publiczności w przedstawieniu pt. „Rzepka” w reżyserii pani Doroty Dębskiej.

To było niezwykłe wydarzenie teatralne. Dzieci były zachwycone, widząc swoich rodziców na scenie. Radości było co nie miara.

W teatrzyku wystąpili następujący aktorzy:

Antonina Moszkowicz – mała rzepka

Iwona Moszkowicz- dorosła rzepka

Anna Polińska – dziadek

Małgorzata Serocka- babcia

Dorota Kwaśniewska- wnuczek

Daria Machałowska- mruczek

EwaOstrowska- kicia

Aleksandra Nowak- kurka

Agnieszka Soja- gąska

Grażyna Swedek- bocian

Marta Majewska- biedronka

Małgorzata Wąsewicz- żabka

Justyna Kamińska – kawka

Drodzy Rodzice dziękujemy za zaangażowanie i współpracę w przygotowanie pięknych strojów i samego przedstawienia.

"KAŻDE PRZEDSIĘWZIĘCIE, KTÓRE WNOSI W ŻYCIE DZIECKA UŚMIECH I ZADOWOLENIE JEST BEZCENNE”.

Życzymy wszystkim wspaniałych wakacji i do zobaczenia w nowym roku szkolnym, pełnym niespodzianek.

Autor: mgr Dorota Dębska