Piknik Rodzinny

Dziecko ma dwie świętości, to jest mama i tata.

14 czerwca 2017 roku w naszej szkole odbył się "Piknik Rodzinny". Na tą wyjątkową uroczystość przybyło wielu zaproszonych gości. Prócz licznie zgromadzonych rodziców, nauczycieli oraz uczniów, szkoła również gościła Panią sekretarz Ewę Bąk, Prezesa Stowarzyszenia TRIO Panią Beatę Cieplińską wraz z V-ce Prezesem Stowarzyszenia  Panią Anną Preis, sołtysa wsi Mlewo Pana Ryszarda Lipińskiego strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Mlewie wraz z Prezesem OSP Panem Jerzym Wilmanowicz. Na gości i przybyłe rodziny czekały montaże słowno - muzyczne przygotowane przez przedszkolaków z grupy "Żabek", "Misiaczków" i klas I - III pod czujnym okiem swoich wychowawców. Rodzice z dumą i łzami w oczach przysłuchiwali się pięknej recytacji wierszy, która przeplatała się z wesołymi piosenkami. Nasze dzieci kolejny raz udowodniły, że prócz talentu krasomówczego oraz wokalnego drzemie w nich również duży potencjał taneczny. Na zgromadzonych czekała nie tylko uczta duchowa. Wszyscy goście zostali zaproszeni na poczęstunek: grochówkę, pajdę chleba ze swojskim smalcem, ogórek kiszony, kiełbaskę z ogniska, słodkości oraz owoce. Dzieci bawił TEATR MAGMA  z Torunia, który przygotował wiele konkursów, zagadek nie tylko dla najmłodszych. Tego dnia niespodziankom nie było końca. Na naszych milusińskich czekały dmuchane zjeżdżalnie, talony na lody i watę. Dziękujemy za pomoc w organizacji i wsparcie Pani Marii Jolancie Wiśniewskiej - Staszak, Państwu Kwaśniewskim, Radzie Rodziców Szkoły Podstawowej w Mlewie oraz Panu Maciejowi Granda.

Taka uroczystość pozostawia po sobie nie tylko miłe wspomnienia, ale przede wszystkim cementuje więzy rodzinne.

Dziękujemy za wspaniałą zabawę !!!