Kalendarz
Artykuły
Wycieczka do Bydgoszczy
2026-06-01
W piątek 29 maja uczniowie klasy 1-3 uczestniczyli w wycieczce do Bydgoszczy do Młynów Rothera. Zwiedzaliśmy tam interaktywną wystawę,,Sowa,, -strefę odkrywania,wyobraźni i aktywności. Mogliśmy tu sprawdzić czy nasza twarz jest symetryczna, eksplorować różne zjawiska rządzace światem. Uczniowie uczestniczyli również w warsztatach ,,Wirujące zabawki,,. Gdzie sami tworzyli Taumatrop, czyli zabawkę składająca się z dwóch obrazków,umieszczonych na patyczku, które po wprawieniu w ruch wirujacy nakładają się na siebie i tworzą złudzenie jednego obrazu. Dowiedzieliśmy sie także czym jest złudzenie optyczne. Uczniom wycieczka bardzo się podobała i chcieli by jeszcze raz tam pojechać.
Czytaj więcej o: