Konkurs plastyczny "Wakacyjne marzenie"

9 czerwca 2016r. odbyła sę IV edycja konkursu "Wakacyjne marzenie" organizowanego przez Niepubliczne Przedszkole "Entliczek Pentliczek" w Kowalewie Pomorskim.

Z naszego przedszkola udział brały dwie dziewczynki Julia Szczerba i Urszula Ostrowska. Dzieci otrzymały wyróżnienia. Celem konkursu było wykorzystanie swojego talentu, wyobraźni i pomysłowości oraz stworzenie fantastycznych zespołowych prac plastycznych. W konkursie brało udział sześć zespołów z oddziałów przedszkolnych powiatu golubsko - dobrzyńskiego. Dziewczynki wspaniale i zgodnie współpracowały ze sobą jak i z nauczycielem tworząc piękną pracę przedstawiającą polskie góry. Mamy nadzieję ,że ich wspólne marzenie o wyjeździe w Tatry zostanie spełnione. Życzymy im tego!!!

Autor: Anna Parzyszek