22 maja nasi uczniowie wybrali się na wycieczkę do Planetarium w Toruniu na seans pt. "Kosmiczne ziemniaki". Po seansie nie zabrakło również zwiedzania Torunia i lodów w cukierni. Pogoda dopisała, dzieci były bardzo zadowolone, to był bardzo udany wyjazd