Jesteś tutaj:
Gminny Konkurs Recytatorski pt. „Spotkanie z Poezją Marii Konopnickiej”
Uczniowie naszej szkoły Antonina Midura, Anna Holweg oraz Franciszek Kosmala wzięli udział w Gminnym Konkursie Recytatorskim pt. „Spotkanie z Poezją Marii Konopnickiej” w Kowalewie Pomorskim. Wszyscy uczestnicy zaprezentowali się wspaniale, wykazując się ogromną odwagą, talentem i piękną interpretacją poezji
Serdecznie gratulujemy występującym, wielkie brawa za godne reprezentowanie naszej szkoły!
Miło nam również poinformować, że Anna Holweg, uczennica klasy I, zajęła I miejsce. Zachwyciła jury recytacją utworu „Wielkie pranie”.


Życzymy dalszych sukcesów oraz kolejnych artystycznych osiągnięć!