Wycieczka do Witowąża
Dzieci z grup „Misie” i „Motyle” oraz uczniowie klas 1–3 wybrali się na wycieczkę do Witowąża. Na miejscu czekało na nich wiele atrakcji i niezapomnianych wrażeń. Dzieci miały okazję z bliska zobaczyć alpaki, króliki oraz wiele innych zwierząt, poznając ich zwyczaje i sposób życia.
Dużo radości sprawiło wspólne ognisko z pieczeniem kiełbasek, podczas którego wszyscy mogli odpocząć i spędzić czas w miłej atmosferze. Nie zabrakło także zabaw i tańców – ogromne zainteresowanie wzbudziła tańcząca żabka, która zachęcała dzieci do wspólnej zabawy i ruchu.
Podczas wycieczki każde dziecko miało również możliwość ozdobienia własnej drewnianej alpaki. Powstały piękne, kolorowe prace, które były wyjątkową pamiątką z wyjazdu. Wycieczka dostarczyła dzieciom wielu pozytywnych emocji, uśmiechu i wspólnie spędzonych chwil.